Request a Quote

If you are interested in our work, do not hesitate to contact us, we will be happy to provide you with further information.

Error: Contact form not found.

info@rfspin.cz

Request a Quote

If you are interested in our work, do not hesitate to contact us, we will be happy to provide you with further information.
  Technické návrhy zpracováváme v Solidworks


  fiberarch@rfspin.com

  Request Support

  If you need any kind of assistance with your RF SPIN product, we will be happy to help you.

  Error: Contact form not found.

  info@rfspin.cz

  MOPRECO

  O nás

  MOPRECO: Váš partner pro přesnou výrobu

  Jsme tým profesionálů s rozsáhlými zkušenostmi z realizace projektů pro přední tuzemské i zahraniční společnosti. Naše know-how jsme získali i díky úzké spolupráci s naší mateřskou společností RF SPIN.

  MOPRECO: Preciznost a zkušenosti díky spolupráci s RF SPIN

  MOPRECO je výrobní divizí RF SPIN, předního výrobce širokopásmových měřicích antén, díky čemuž máme přímý přístup k nejnovějším technologiím a inovativním řešením.

  Kvalita prověřená více než dvěma dekádami v oboru

  Při výrobě v MOPRECO uplatňujeme více než 20leté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti přesné výroby. Při realizaci zakázek tak můžeme čerpat z rozsáhlého technologického know-how a řady průlomových řešení pro světové firmy.

  Na antény RF SPIN se již přes 20 let spoléhají zákazníci po celém světě. Antény nacházejí uplatnění v řadě aplikací včetně bezdrátové a satelitní komunikace či radarových systémů. Mezi zákazníky patří světové firmy jako Airbus Defence and Space, Apple, SpaceX, Mercedes-Benz nebo NASA.

  Náš tým

  Vedení výrobní divize MOPRECO má pevně v rukou ředitel Jaroslav Jiřička, který má bohaté zkušenosti v oblasti kvality a procesního managementu. Jeho vedení zajišťuje, že všechny operace probíhají hladce a efektivně, což přispívá k neustálému zlepšování našich výrobních procesů.

  Naši zaměstnanci, dlouholetí odborníci s rozsáhlými zkušenostmi, jsou základem našeho úspěchu. Jejich odborné znalosti a zkušenosti s řadou náročných projektů pro velké globální firmy jsou zárukou, že každá výrobní zakázka splňuje nejvyšší standardy kvality a efektivity.

  Udržitelnost v MOPRECO

  V MOPRECO se zavazujeme k odpovědnému přístupu k životnímu prostředí. Naše snahy o udržitelnost se odrážejí ve všech aspektech provozu – od inovací v energetické efektivitě po podporu recyklačních iniciativ.

  Výrazně se soustředíme na snižování naší uhlíkové stopy, což zahrnuje integraci solárních panelů na střechu haly, efektivní využívání výrobních materiálů, inovativní obalové materiály nebo efektivitu logistických služeb.

  Velký důraz klademe na bezpečné a podporující pracovní prostředí. Naše opatření jdou daleko za zákonné požadavky – naší prioritou je zdraví a pohodlí celého týmu.

  Certifikace

  Náš závazek k vysoké kvalitě je garantován certifikátem ISO 9001, který zaručuje že všechny naše produkty a služby splňují nejvyšší mezinárodní standardy. V MOPRECO překračujeme tyto normy tím, že neustále zdokonalujeme naše procesy a způsoby práce, aby každý výrobek, který z naší výroby vyjde, byl synonymem pro nejlepší možnou kvalitu.

  Kontaktujte nás

  Máte zájem spolupracovat s MOPRECO?

  Kontaktujte nás a získejte více informací o možnostech spolupráce nebo rovnou požádejte o kalkulaci svého projektu.
   Technické návrhy zpracováváme v Solidworks